Tableau Server Tableau server, verilerinizi takım arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz,herkesin kullanabileceği tarayıcı bazlı yeni nesil iş zekası aracıdır.
İş Arkadaşlarınızla paylaşın
Anlizlerinizi Tableau Server'a yayınlayın, iş arkadaşlarınız tablet uygulamaları ya da Web tarayıcıları ile hiç bir kurulum yapmadan erişim sağlasınlar, notlar yazsınlar ya da varolan veri üzerinden sıfırdan yeni raporlar oluştursunlar.
İnteraktif Dashboard'lar yaratın
İhtiyacınız olan bütün verileri güçlü bir dashboard'da bir araya getirin, filtrelerinizi ekleyin ve yayınlayın. Tarayıcınız ile dashboardlarınız üzerinde fitlereme, seçim, drill down yapabilirsiniz. Bütün bunları yapmak sadece bir kaç dakikanızı alacak.

Bir kaç tıklama ile verilerinizi görsel dashboard'lara dönüştürün ve iş arkadaşlarınızla, yönetimle, müşterilerinizle, iş ortaklarınızla güvenli bir şekilde paylaşın.

Dashboardlarınız seyahate çıksın
Günümüzde kararlar sadece bir analistin masasında alınmıyor; Toplantılarda, müşteri ziyaretlerinde ya da havaalanında, anlık veriye her yerde ihtiyacınız var. İş zekası uygulamanızdan gerçek verimi alabilmeniz için verilerin kararların alındığı yerde olması gerekli.

Tableau'nun ipad ve android uygulamaları veriyi parmaklarınızın ucuna getiriyor. Artık veriye her yerden erişebilir, dahsboard'larınızı mobil hale getirebilirsiniz.

Tableau'nun tasarımı sayesinde herhangi bir ek geliştirme yapmadan, analizleriniz ve dashboardlarınıza tablet uygulaması ile erişebilir, filtrelerme, kaydırma, yaklaştırma gibi doğal tablet özelliklerini kullanabilirsiniz.

"Web Authoring" ile sadece tarayıcı kulanarak yeni raporlar üretebilir ve paylaşabilirsiniz.
Tableau Server'ın ücretsiz tam fonksiyonlu deneme sürümünü indirin, kurun ve çok kolay bir kaç konfigürasyondan sonra çalışmaya başlayın.
Ya da bize ulaşın yardımcı olalım.