Tableau Desktop Tableau verilerinizi görme ve anlama şeklinizi değiştirecek, teknik detaylar yerine işinize odaklanmanızı sağlayacak.
Farklı Çalışmaya başlayın
Kolay Kullanıcı Arayüzü, Veriye Kolay Erişim, Anlaşılabilirlik, Görsel En İyi Yöntemler Kullanımı ve Veritabanı Bağımsızlığı;
Tableau işinize odaklanmaınızı sağlamak için bu beş tasarım prensibi ile geliştirildi. Tableau verilerinizi görme ve anlama şeklinizi değiştirecek.
Tableau ile herhangi bir ön hazırlık yapmadan, modellemeler, etl süreçleri, küplere ihtiyaç duymadan, doğrudan veri kaynaklarına bağlanıp
hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz.
Bağlanın ve Çalışmaya başlayın
Tableau ile veritabanlarınıza, excel dosyalarınıza, küplere doğrudan bağlanabilir, verilerinizi anlık olarak güncel halleri ile analiz edebilirsiniz.

Kendi veri bağlantınızı kolayca yönetebilir, bunun için verileri kopyalamaya, scriptler yazmaya, karmaşık işlemler yapmaya ihtiyaç duymazsınız.

Tableau gerçek soru-cevap temelli iş zekası ortamını sunuyor.

Tableau kullanmaya hemen başlamak için ücretsiz, tam fonsiyonlu deneme sürümünü burdan indirebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin yardımcı olalım
Sorular Sorun Ve Anında Cevapları elde edin
Verilerinize bağlandıktan sonra sürükle bıraklarla çalışmaya başlayın. Sorduğunuz her sorunun, eklediğiniz her bilginin sonucunu anında görün ve yeni sorular sormaya, analizinizi zenginleştirmeye devam edin. Masaüstünüzdeki bir excel dosyasındaki bilgilere mi ihtiyaç duydunuz? Hemen bir bağlantı kurun ve exceldeki bilgileri de raporunuza ekleyin.
Nasıl Yapmalıyım?
Tableau görselleştirmeler konusunda kanıtlanmış deneyimleri kullanıyor ve size en uygun görselleştirmeleri otomatik olarak üretiyor. Tableau'nun show me penceresi verilerinizi görselleştirmede size yardımcı oluyor. Seçtiğiniz verilerle ne tür görselleştirmeler yapabileceğiniz ve ne tür görselleştirmelerin mümkün ya da anlamlı olduğunu birilerine sormanıza gerek yok, show me penceresi ile hepsielinizin altında, pratik, kolay anlaşılabilir, uygulanabilir.