Paylaşın!
İş Zekasının Geleceği
50 yıl önce mektupları sekreterler yazıyordu. Bundan bir kaç yıl sonra ise iş zekası uygulamalarında verilerin sahipleri hiç bir yardım almadan, e-posta yazar gibi etkili raporlar hazırlayabilecekler. Tarayıcı bazlı yeni nesil iş zekası platformu Tableau Server, bu geleceğe giden yolda ilk adımı atmanızı sağlıyor.

Tableau'nun temel farkı, tasarımının herkesin kolayca kullanabilmesi üzerine kurulu olmasıdır. Takım arkadaşlarınız, müdürleriniz kısacası herkes oluşturduğunuz raporları hiçbir yükleme yapmadan tarayıcıdan bağlanarak görebilirler. Üstelik bunları yapabilmek için üstün programlama veya script yazma özelliklerine sahip olmanıza gerek yok. Bir kaç tıklamayla raporunuzu istediğiniz herkesle paylaşabilir, istediğiniz kişilere bu raporları düzenleme yetkileri verebilirsiniz.
Tarayıcınızda İnteraktif Dashboard'lar
Bir kaç tıklama ile tablolardaki verileri görsel, interaktif dashboard'lara taşıyın ve paylaşın. Dashboardlarınızı sharepoint içerisine taşıyın ya da email ile gönderin. Takım arkadaşlarınız tarayıcılarını kullanarak güncel veriler üzerinde yeni sorular sorsun ve anında cevapları öğrensinler.
Tableau Reader
Tableau, raporlarınızı ücretsiz Tableau Reader formatında paylaşmanıza da olanak tanıyor. Tableau Reader formatında göndereceğiniz raporlar bütün görsel ve filtreleme özellikleri ile birlikte kullanıcılara çevrim dışı interaktif analizler yapma imkanı tanıyor.
Daha fazla paylaşım
Tableau ile raporlarınızı, PDF formatında alabilir, verilerinizi Acess veritabanına kaydedebilir, aynı şekilde verilerinizi Excel ya da text dosya halinde saklayabilirsiniz.