Kolaylaştırın!
İndirin!
Ortalama bir internet bağlantısı ile Tableau Desktop indirme ve kurulum 10 dakika. Bundan sonra verilerinizi keşfetmeye hazırsınız. Tableau Desktop'ı indirin ve kulanmaya başlayın. Ya da bize ulaşın yardımcı olalım.
Veriye ulaşın!
Tableau veriye doğrudan bağlantı imkanı tanıyor. Verileriniz excel'de, veritabanında ya da küplerde olabilir, Tableau'nun özel sürücüleri ile bütün veri kaynaklarına doğrudan bağlanın. Veriye erişmeniz için scriptlere, programcılara, karmaşık tasarım aşamalarına ihtiyacınız yok. Veri adacıkları yaratmanıza, pahalı sunuculara yatırım yapmanıza, teknik detaylarla uğraşmanıza gerek yok.
Analize başlayın!
Her şey elinizin altında ve istediğiniz gibi; düşündüğünüze paralel analizleri o anda sürükle bıraklarla ve kolayca yapabilirsiniz. Sorularınıza anında cevaplar alın ve yeni sorular sormaya başlayın. Tableau kullanım kolaylığı ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Tableau ile işleriniz kolaylaşacak.
Renkli, anlaşılabilir, güzel görsel analizler yaratın ve paylaşın. Takım arkadaşlarınız tarayıcılarından ya da ipad-android tabletlerinden analizlere ulaşabilsin, notlar alabilsin. Ek bir programlama olmadan, raporlarınızda herhangi bir değişiklik yapmadan.
Çeşitli ortamlardaki verilerinizi kolayca bir araya getirin. Veri tabanı, excel, big data platformlarındaki verilerin hepsini aynı dashboard içerisinde kolayca analiz edin.
Tableau ile verileriniz üzerinde analize başlamak dakikalar ile ölçülecek kadar hızlı. Haftalarca beklemek, IT süreçleri içerisinde haftalarca sıraya girmek, sonra da hazırlanan raporlardaki verileri excel'a alıp excel ile uğraşmak yok. indirin ve çalışmaya başlayın, bu kadar basit.