Keşfedin!
Rakamları Yönetin
İnsanlar görselleştirilmiş verileri, uzun listelerdeki ya da excel dosyalarındaki rakamlardan çok daha kolay algılamaktadırlar. Tableau yıllarca süren araştırmalar sonucunda insanların görsel algılamaya yatkınlıklarını destekleyen bir ürün geliştirdi. Tableau ile verilerinizdeki detayları, sıradışılıkları bir kaç tıklama ile görsel olarak keşfedebilirsiniz. Rakamların arasında kaybolmayın, görselleştirin ve keşfedin.
Deneyimlerden Faydalanın
Tableau'nun sunduğu görselleştirme olanakları yaptığı araştırmalar ve deneyimleri ile şekillenmiştir. Tableau verileri işinize odaklanmanızı sağlayacak şekilde görselleştirir. Verileri görselleştirmek ya da var olan grafikleri değiştirmek için script yazmanıza ya da da wizard'lar ile uğraşmanıza gerek yok. Show Me penceresi size seçtiğiniz boyut ve ölçütlere göre ne tür görselleştirmeler yapabileceğinizi otomatik olarak gösteriyor, görselliği değiştirmek istediğinizde bir tık ile değiştirmenizi sağlıyor. Kolay, anlaşılır, güçlü.
Sonuca Gidin!
Klasik iş zekası yazılımları büyük bir çoğunlukla sadece verileri listelemek için kullanılıyor. Kullanıcılar, kendileri için hazırlanmış raporlardaki verileri excel'e aktarıp, formüller ve pivot tablolar ile analizler yapmaya ya da ellerindeki diğer verilerle birleştirmeye çalışıyorlar. Tableau ile kullanıcılar başkalarının yardımı olmadan, ya da başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan, kendi ihtiyaçlarına yönelik analizleri yapabiliyor, verileri görselleştrebiliyor ve ara bir çözümle uğraşmak yerine doğrudan sonuca gidebiliyorlar. Tableau'yu şimdi indirin ve kullanmaya başlayın.