İşinize Odaklanın
Self Servis
Tableau'nun temel felsefesi kullanıcıların kendi kendilerine yetebilmesi üzerine kurulmuştur. Kullanıcılar veriye eriştikleri andan itibaren kendi analizlerini herhangi bir yardım almadan gerçekleştirebilirler. Soru sizin sorunuz, cevabı almak için IT'den destek almanıza, uzman programcılar çalıştırmanıza, yeni küpler yaratmanıza, excel dosyalarınızı veri ambarı ETL süreçleri içerisine sokmanıza gerek yok. Veri'ye bağlanın ve çalışmaya başlayın.
Bir Araya Getirin
Excel'deki bütçeniz ile veri ambarındaki gerçekleşen satış verilerinizi bir araya getirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İş zekası parmaklarınızın ucunda ve sizin kontrolünüzde, başka bir bölüme ya da sürece ihtiyacınız yok. Tableau, birden fazla veri kaynağına aynı anda bağlanıp güçlü dashboard ve raporlar hazırlamanıza imkan tanıyor. Sizin kontrolünüzde.
Ayrıntılarla uğraşmayın
Tableau ile daha kısa zamanda daha etkin analizler yapabilirsiniz. Tableau işinizle ilgili olmayan teknik süreçleri ortadan kaldırıyor, veriye doğrudan erişiminizi sağlıyor, kolay kullanımı ile de sadece ve sadece işinize odaklanmanızı olanaklı kılıyor.

Tableau'yu indirin ve kullanmaya başlayın.
Bizimle iletişime geçin yardımcı olalım.